Oferta dla rolnika

Prosięta importowane

Oferta warchlaków importowych. Firma Handlowa DAN-KOSS oferuje państwu warchlaki importowane z Dani i Holandii – wagi prosiąt zapewniamy, w zależności od potrzeb klienta. Zamówienia są realizowane w przeciągu 7 dni, dostawy odbywają się co tydzień na terenie całego kraju. Istnieje możliwość zamówienia 1200 sztuk z jednego kolczyka.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo w doborze ras i żywienia.

Status zdrowotny

Firm handlowa DAN-KOSS, dbając o potrzeby klienta, status zdrowotnościowy swoich prosiąt opiera o co trzymiesięczne badania krwi. Wszystkie zwierzęta importowane są zaszczepione na: Mecoplazmę, oraz Circowairus również w zależności od upodobań klienta można przedstawić

Tucz kontraktowy

Firma Handlowa DAN-KOSS oferuje rolnikom tucz kontraktowy, dbając o elastyczność potrzeb każdego klienta nie wiążemy naszej oferty z koniecznością odsprzedaży tuczników.

Import fermowy

Firma Handlowa DAN-KOSS oferuje państwu warchlaki importowane z Dani i Holandii w fermowych ilościach– wagi prosiąt zapewniamy , w zależności od potrzeb klienta . Zamówienia są realizowane w przeciągu7 dni, dostawy odbywają się w co tydzień na terenie całego kraju. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo w doborze ras i żywienia.

Skup żywca

Firma Handlowa DAN-KOSS organizuje skup trzody chlewnej, zawsze w atrakcyjnej cenie, którą aktualizujemy każdego dnia. Rozliczenia według wagi poubojowej WBC oraz wagi żywej.

Program kredytowania dla Hodowców

Hodowco! jeżeli potrzebujesz pomocy firma handlowa Dan-Koss wychodzi Ci naprzeciw, oferujemy naszym klientom kredytowanie prosiąt, oraz paszy. Zapewniamy klarowną i uczciwą umowę o wszystkich jej parametrach decydujesz TY Hodowco!

 

Zapraszamy do współpracy